אנשי השנה בספורט בתל אביב-יפו 2022
![](https://sportlv.co.il/wp-content/uploads/2022/12/DSC_8011-1024x1024.jpg)
הוכרזו אנשי השנה בספורט בתל אביב-יפו לשנת 2022!
בין המצטרפים החדשים להיכל התהילה של הספורט בתל אביב-יפו בטקס שקיימה עיריית תל אביב-יפו ורשות הספורט העירונית: מאמן הכדורסל צביקה שרף, כדורגלן הפועל תל-אביב ונבחרת ישראל בעבר משה סיני, המתעמלת האמנותית נטע ריבקין, השחיינים הפראלימפיים קרן לייבוביץ’ ורון בולוטין וכדורסלן הפועל תל-אביב ונבחרת ישראל לשעבר, חיים חזן ז”ל.