![](https://sportlv.co.il/wp-content/uploads/2024/07/MACTO-300x300.webp)
אליפות מכבי ישראל בכדורעף חופים
סופ”ש של אליפות בכדורעף חופים 🏆🏐
עיריית תל־אביב־יפו בשיתוף מכבי ישראל ואיגוד הכדורעף בישראל יקיימו לראשונה את אליפות מכבי ישראל בכדורעף חופים בחופי פרישמן-בוגרשוב 🏐 ⛱
אליפות שתהפוך למסורת בחופי העיר!
ביום שלישי, 12 בדצמבר ייחנך מגרש כדורגל חדש בקריית שלום, שישמש את מועדון הכדורגל גדנ”ע יהודה, שמשקיע רבות בקידום שחקני כדורגל לנוער ואשר הצמיח שחקני עבר גדולים כמו: חיים רביבו, סלים טועמה ועוד.
מגרש הספורט יכלול משטח דשא סינטטי חדיש, חדר כושר מתקדם, משרדים, כיתת לימוד ומחשבים לטובת ילדי המועדון, חדרי הלבשה וחדרי שופטים. המרכז שופץ במסגרת התחדשות עירונית, וכעת יוכלו השחקנים הצעירים והוריהם ליהנות ממגרש כדורגל חדש ומתקדם.
טקס חנוכת המגרש יתקיים במעמד רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב- יפו ובמהלך האירוע ייערך משחק ראווה, בהשתתפות ותיקי גדנ”ע תל אביב יהודה נגד ותיקי מכבי תל אביב. בין השחקנים שישתתפו: אמיר שלח, דוד רביבו, טל בן חיים, סלים טועמה ועוד
סופ”ש של אליפות בכדורעף חופים 🏆🏐
עיריית תל־אביב־יפו בשיתוף מכבי ישראל ואיגוד הכדורעף בישראל יקיימו לראשונה את אליפות מכבי ישראל בכדורעף חופים בחופי פרישמן-בוגרשוב 🏐 ⛱
אליפות שתהפוך למסורת בחופי העיר!
נעים בצל חוזרת עם מגוון פעילויות קהילתיות חינמיות לבוגרים ולגיל השלישי ברחבי העיר במהלך חודשי הקיץ יולי – אוגוסט
מוזמנים להתרגש איתנו באליפות ישראל באתלטיקה ה- 88 ! 🏆
רגע לפני המשחקים האולימפיים בפריז, יתחרו בכירי האתלטים והאתלטיות שלנו באליפות ישראל!
מתי? 26-27.6
שעות? החל מהשעה 18:00
איפה? אצטדיון האתלטיקה הדר יוסף
הכניסה חופשית!
🎥האליפות תועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט
לאחר הצלחתה של התוכנית הראשונה, חברת היכלי הספורט ורשות הספורט העירונית תל אביב יפו בשיתוף חברת קולוסיאום יוצאות לדרך בפעם השנייה בתוכנית ייחודית הנקראת SMART SPORTS CITY.
הכול כבר כמעט מוכן לקראת המרוץ. אבל עכשיו כשרגע האמת מתקרב: ההתרגשות עולה, ההרגלים המוכרים שמשתבשים, החום שצפוי, רצים בשעה מאוחרת ועלולות להיגרם טעויות תזונתיות שיפגעו בביצועים ובהרגשה שלכם במהלך הריצה.
עיריית תל אביב -יפו ערכה במעמד ראש העירייה רון חולדאי, את טקס אנשי השנה בספורט בתל אביב-יפו לשנת 2023 לאחר דחייה בעקבות המלחמה.
בין המצטרפים החדשים להיכל התהילה של הספורט בעיר: כדורסלן העבר שמעון אמסלם, כדורסלן העבר תנחום (תני) כהן-מינץ ז”ל, הרצה הישראלית מרים סידרנסקי, הקופץ לגובה אריה נוה, כדורסלנית העבר נועה סקלי והאתלט רוגל נחום.
תהיו הראשונים להתעדכן בכל מה שחדש בספורט בתל אביב
אירועים, מתקנים, אימונים ועוד